JDownloader

JDownloader je správce stahování z internetových úložišt. Seznam podporovaných serverů je opravdu dlouhý. Nechybí mezi nimi ani české uložto a sdilej.cz. Ze zahraničních jsou podporovány servery netload.in, uploaded.to, rapidshare a mnoho a mnoho dalších. Pomocí programu je možné stahovat zdarma, ale také vyplnit přihlašovací údaje a použít některý z premium účtů.

Program je vytvořen v jazyce Java, to znamená že je možné pomocí něj stahovat ve všech operačních systémech podporujících tuto platformu (Windows, Linux, MacOS).

jdownloader stahování zdarma

JDownloader zvládá komplexní správů stahovaných souborů. Pokud si chcete stáhnout soubory, nejdříve je vložte do integrovaného Linkgrabberu, kde dojde k ověření, zda se jedná o živé linky, nebo jsou dané soubory z úložiště už smazány. Tato funkce je neocenitelná hlavně v případě že potřebujete stáhnout soubor rozdělený na několik částí. Po kontrole máte jistotu že zádná část nechybí. Po ověření je možné zařadit soubory do fronty stahování. Při stahování zdarma můžete být vyzvání k opsání kontrolního captcha kódu. Po stažení souboru, nebo všech jeho částí může být obsah automaticky rozbalen, pokud se jedná o některý ze známých archivů. Lze také nastavit automatické smazání původního archivu po úspěšném rozbalení.

Program je velmi často aktualizován. V mnoha případech umí také automaticky rozpoznat captcha kód a celý proces stahování tím ještě více automatizovat. Tato schopnost je ještě vylepšena v nové verzi JDownloader 2, který se nyní nachází v beta verzi.

jdownloader ulozto zdarma

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne