5 tipů pro rychlejší uložto zdarma

  • 10.10.2015

Stahujete často z uložto zdarma a bez registrace a chcete stahovat hudbu, filmy, mp3 a dokumenty o něco rychleji? Pojdme se podívat na pět tipů, které můžou stahování z uložto o něco usnadnit a zrychlit. Největším zrychlením by určitě bylo použít placený účet, ale pokud nechcete do stahování investovat peníze, budou se následující tipy určitě hodit. Jestli znáte ještě další metody, jak si při stahování z ulož.to zjednodušit, nebo automatizovat celý proces, pochlubte se v komentáři ke článku.

Captcha nerozlišuje velká a malá písmena

Obrázek, který musíte opsat předtím než stáhnete soubor, neboli tzv. captcha, nerozlišuje velká a malá písmena. Takže například v tomto případě, nemusíte do pole pro text psát "ETKr", ale můžete napsat jenom "etkr" a soubor se začne stahovat. Není to velký rozdíl, ale pokud stahujete často, je to jednodušší vědět že stačí opisovat obrázky a psát všechno malými písmeny.

Uložto má svou mobilní verzi

Pokud rádi stahujete soubory, nebo vytváříte zálohu ze svých mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení s menší obrazovkou, měli by jste vědět že uložto má také svou mobilní verzi přizpůsobenou právě na mobilních telefonech a tabletech. Najdete ji na adrese:

http://m.ulozto.cz/

Soubory s heslem

Všímejte si popisků souborů. Pokud stahujete písničky, ať už jsou to mp3, wma, nebo FLAC soubory, často je někdo sbalí do jednoho archivu (zip, rar). Někdy je ale takový archiv zaheslován. Pokud toto heslo neznáte, nestahujte takový soubor. Byla by to ztráta času. Prolomit takové heslo je prakticky nemožné. Existují sice programy na zjištění hesla v archivech, ale pokud je heslo dlouhé, jeho prolomení by mohlo trvat několik (desítek) let. To, že je archiv zaheslován je patrné z obrázku.

V ojedinělých případech je možné heslo najít, pokud zadáte název archivu do google. Pokud heslo autor archivu někde zveřejnil, máte jistou šanci ho najít.

Využijte hledání na maximum

Pokud něco hledáte, využijte také pokročilé parametry pro filtrování výsledků. Pomocí tohoto menu můžete upřesnit typ souboru který hledáte, seřadit výsledky, vyřadit z výsledků hledání zaheslované archivy apod. Pokud použijete pokročilé hledání, je mnohem vyšší šance že rychleji naleznete požadovaný soubor.

Nebojte se využít další software

Pro upload a správu souborů si můžete stáhnout Ulož.to FileManager, který se hodí jak pro pokročilý upload souborů, tak jako lepší download manager. Pokud nebudete s originálním FileManagerem spokojeni, můžete použít například jDownloader.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Chinasky - víno (oficial hudba)

Takujem je to velmi dopra vec a rihla

http://www.mipony.net/en/ tento download manager umí stahovat až deset linků z uložto naráz...Používám ho leta a vřele všem doporučuji

3 linky je mozno stahovat take z:
uloz.to
ulozto.cz
ulozto.sk
Vsechny tri servery funguji stejne a ve stejnem prohlizeci.

proč je poslední dobou eror

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku