Software

Pokud potřebujete stáhnout jeden nebo dva soubory, není většinou zádný problém si najít návod jak stahovat, vložit do prohlížeče a stáhnout požadovaný soubor. Situace se komplikuje v případě že potřebujete stáhnout velké množství souborů, potřebujete stahovat z úložiště u kterého musíte při stahování zdarma počkat mezi jednotlivými soubory několik hodin, či dokonce do druhého dne.

Pro některé služby je dokonce specializovaný software nezbytně nutný. Běžně není možné stahovat torrenty přímo v prohlížeči, pokud nemáte specializovaný doplněk, nebo přímo daný samostatný program.

Jak ale začít stahovat a nenaletět? Můžete narazit na programy které se tváří, že Vám zrychlí stahování daného souboru, ale přitom na pozadí provádí něco do jako uživatel určitě nechcete. V této sekci se podíváme na ověřené programy, které zrychlí stahování, usnadní správu souborů a umí automatizovat celý proces. Budeme preferovat programy které mají český překlad a jsou tzv. multiplatformní. Což znamená že je můžete spustit nezávisle na systému který máte ve svém počítači nainstalován. Vetšina programů by měla podporovat jak Linux, OS X od Apple, tak Windows.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne