Uložto filmy sledování online

  • 07.02.2015

Pokud stahujete z ulozto, nebo i jiného serveru bez premium účtů a nebaví vás čekat na stažení celého filmu? Pokud je rychlost stahování dostatečná, můžete zkusit následující trik jak si pustit film a nemuset přitom čekat na dokončení stahování. Zbytek filmu se stáhne během sledování online.

Jak tedy na to? Stačí k tomu jenom prohlížeč Firefox, nebo Google Chrome a multimediální přehrávač VLC. VLC umí přehrát celou škálu formátu a nemusí se jednat ani o kompletní soubor. Toho právě teď využijeme. Začneme tedy stahovat soubor jako obvykle. Buď v prohlížeči, nebo některém z download manažerů. Vyhněte se stahování v Internet exploreru, kde tento postup nemusí fungovat. Nyní, pokud je zbývající doba stahování menší než délka filmu, je možné soubor otevřít v přehrávači VLC a začít sledovat.

ulozto filmy zdarma

Takže například pokud stahujeme film, který trvá hodinu a půl, náš zbývající čas stahování je hodina, je možné použít tento postup. V opačném případě je rychlost stahování nedostatečná, přehraje se pouze část filmu a zbytek je možné sledovat až po kompletním stažení.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

zatim jsem online nic nesledoval ale filmy stahuji jen na ulozto

Chci to viskoušet

Dotaz: mohu zaplatit předplatné bankovním převodem a jakým způsobem????

chci vyzkouset

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku