Kde sledovat

Mladý papež online

  • 03.11.2016

Nový seriál režiséra Paola Sorrentina vypráví příběh o začátku pontifikátu hlavy katolické církve Pia XIII. První americký papež je rozporuplná postava, která je ve svém počínání velmi kontroverzní, často až hraničící s obskurností. Přesto má soucit s chudými a potřebnými. Je to velice vlivný muž, který si ale drží odstup od vatikánských pochlebovačů, aniž si připouští možné důsledky svého postoje.

V hlavní roli se představí Jude Law, kterého mnozí divácí znají z filmů jako Nepřítel před branami, nebo Cold Mountain.

Stardance 2016

  • 04.10.2016

Už tuto sobotu, 8.10.2016 začíná v České televizi osmá řada populární soutěže Stardance 2016. Čeká nás deset večerů s deseti tanečními páry. Letos je to také právě deset let co Stardance odstartovala v české republice. Stejne jako v předchozích ročnících bude každý pár tvořit jedna známá osobnost spolu s tanečním profesionálem. Novinkou bude večer věnovaný scénickému tanci a benefiční vydání pro Centrum Paraple. Sestava moderátorů zustává beze změn. Večery nás provedou Marek Eben a Tereza Kostková.

Tvoje tvář má známý hlas druhá řada

  • 07.05.2016

První řada je v plném proudu, ale vzhledem k celkové popularitě už TV Nova připravuje druhou řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se dočkají pokračování pořadu, který v současnosti láme rekordy v celkové sledovanosti. Celý tým stojící za tímto pořadem odvádí pefektní práci a právě kladná odezva od diváků a fanoušků je největší odměnou. Pořad láká každý týden k obrazovkám více a více diváků. Stejně tak online sledovanost je velmi vysoká.

Tvoje tvář má známý hlas nové díly ustoupí MS v hokeji

  • 07.05.2016

Nové díly populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas ustoupí vysílání právě probíhajícího Mistovství světa v hokeji 2015, které se letos koná v Moskvě. Pokud chcete sledovat zápasy, nemusíte pořad sledovat v repríze nebo se zpoždením online. V následujících dvou sobotách budou vysílány jako náhradní program oba dva díly filmu Deník princezny. 7. epizoda pořadu bude odvysílána až 14. května. TV Nova věří že všichni hokejoví fanoušci tuto změnu uvítají.

Tvoje tvář má známý hlas online

  • 24.04.2016

Tvoje tvář má známý hlas je nový zábavný pořad TV Nova. Tato show vznikla původně v Holandsku a vychází z původního pořadu SoundMix Show. Základní princip je velmi jednoduchý. Známá celebrita se nechá namaskovat jako jiná známá osobnost a poté se snaží odzpívat jeden hit a přitom se co nejvíce podobat originálu. Vítěze určuje porota a výhry se věnují vždy na charitu. Soutěž se vysílala už ve 42 zemích.

Stránky