Jak se podívám na Facebook někoho kdo mě zablokoval

  • 08.05.2016

Zablokoval vás někdo na Facebooku a jeho profil je teď nedostupný? Jak se podívat na jeho profil? Jako nejjednodušší řešení můžete použít anonymní režim prohlížeče, ve kterém se můžete podívat na Facebook profil kdo Vás zablokoval. Hodně záleží na samotném nastavení daného profilu a množství informací, které jsou nasdílené pro veřejný přístup. Anonymní režim můžete použít v prohlížečích Google Chrome nebo Firefox. V chrome stačí použít klávesovou zkratku Ctrl + Shift + N, popř. vybrat tuto možnost z menu. V internet exploreru bohužel tato možnost není dostupná. Pro anonymní otevření profilu nepotřebujete nic jiného nastavovat, proč to tedy minimálně nezkusit.

Jak vlastně zjistit kdo vás blokuje na Facebooku není možné. Samozřejmě se můžete podívat koho blokujete vy. Tato informace je v nastavení účtu. Že vás blokuje někdo jiný ale zjistíte až v okamžiku kdy se pokusíte na takový profil podívat. V tom případě pouze uvidíte neurčitou hlášku na obrázku výše. Pokud vidíte tuto hlášku, zkontrolujte jestli jste otevřeli opravdu platný odkaz, pokud se v odkazu na profil uklepnete a otevřete neplatný link, hláška bude bohužel zcela stejná.

Anonymní režim můžete použít také v případech kdy nechcete aby se otevírané stránky objevily v historii prohlížeče, nebo v momentě kdy nechcete aby daná stránka měla možnost identifikovat vás jako uživatele podle přihlášení, nebo cookies z předchozích návštěv. Naopak tento režim nezaručuje vaši ochranu proti odposlechu dat apod. Nespoléhejte se na něj jako na zabezpečovací prvek.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

PROČ MNĚ NA MŮJ PROFIL FACEBOOK NEPUSTÍ MÁM VŠE V POŘÁDKU

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku