Ulož.to filmy a hudba live

  • 16.08.2015

Věděli jste že na Uložto je možné sledovat stovky filmů, klipů a písniček online, bez toho aby jste je museli stahovat? Server má už dluhou dobu nenápadnou sekci Ulož.to LIVE, kde můžete všechny videa hned spustit, bez nutnosti stahování. Pokud budete chtít, je možné videa také stáhnout tlačítkem pod videem (stejně jako ostatní soubory na Uložtu).

Díky spoluprácí se serverem 31s.cz můžete sledovat legálně celé filmy. Pokud chcete vidět například Tmavomodrý svět, Vratné lahve, sekce 31s stojí za návštěvu. Platbu za shlédnutý film je možné provést pomocí QR kódu, nebo kartou na stránkách projektu. Platba je dobrovolná, ceny nejsou moc vysoké a zaplacením filmu přispějete autorům filmu a tomuto unikátnímu projektu.

Další zajímavou kategorií je Bandzone, kde najdete videoklipy k písníčkám různých kapel. Tato sekce by si ale zasloužila rozšířit nabídku. Ve srovnání s počtem kapel, ktere je možné sledovat na Bandzone je zde seznam klipů poměrně krátký.

Obrazová kvalita některých klipů je trochu nižší, ale projděte si sami celou sekci live a uvidíte jestli Vás něco zaujme. Ať už to bude nějaký trailer k filmu nebo vtipné video ze sekce Pro děti, určitě lze najít zajímavé videa, které je možné snadno zase sdílet s přáteli.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Uloz to zdarma

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku