Youtube pohádky

  • 07.11.2015

Youtube pohádky jsou nejrychlejším způsobem jak pustit dětem film pro zábavu. Nemusíte se nikde registrovat, nic stahovat, platit, čekat. Stačí jenom zadat název do vyhledávání, kliknout a spustit. Pokud nevíte konkrétní název, stačí zadat jenom výraz pohádky do vyhledávání a vybrat si z dlouhého seznamu, který vám bude nabídnut.

Je možné že vás jenom nikdy nenapadlo hledat na youtube pohádky, kromě mluveného slova, večerníčků a animáků zde najdete i mnoho českých i zahraničních filmů. Jediným požadavkem pro přehrávání je dostatečně rychlé internetové připojení. Přenos na youtube je dobře optimalizován, takže pokud nejste připojeni jenom přes mobilní telefon, nemělo by plynulému sledování vůbec nic bránit.

Někteří uživatelé už sestavili celé seznamy připravené pro přehrání (takzvané playlisty). Narazíte tedy na seznamy jako například Nedělní pohádky, Nejkrásnější české pohádky, Krátké animované filmy a mnoho dalších. Takové seznamy se zejména hodí pro přehrávání dětských seriálů. Občas se stane že už je některý díl ze seznamu nedostupný, takové video je nutné přeskočit, bylo smazáno buď autorem, nebo na žádost majitele autorských práv.

Když narazíte na svou oblíbenou tvorbu a máte i svůj účet na youtube, je možné si z existujících videí vytvořit také vlastní playlist. Z takového playlistu můžetě dětem příště pustit video bez hledání.

Protože se dají najít i díla jako jsou Tři oříšky pro Popelku a mnoho dalších, určitě vás napadne jestli je takové sledování legální. Pokud videa jenom sledujete tak ano, sledování je zcela legální. Videa ke kterým nevlastníte autorská práva nesmíte na youtube ani nikam jinam nahrávat. Proto pokud by vás napadlo uploadovat video chráněné autorskými právy, rozhodně to nedělejte. Video bude po nahlášení zablokováno.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

HOTEL TRANSILVANIA 2

nic moc

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku