Doktor Martin online

  • 27.10.2015

Nový seriál České televize Doktor Martin popisuje příhody lékaře Martina Elingera (hraje Miroslav Donutil), který vymění práci špičkového chirurga na specializovaném pracovišti v Praze za praxi obvodního doktora v malé vesničce v podhorském městečku v Beskydech. Arogantní doktor sice zvládá svou profesi na výbornou a snadno si poradí i s těmí nejsložitějšími případy. V běžné komunikaci s lidmi z venkova ale často naráží na vesnickou mentalitu které nerozumí a tím si komplikuje soužití s místními obyvateli.

Každá epizoda popisuje konkrétní složitý lékařský případ, který musí doktor Martin vyřešit díky svým nadprůměrným znalostem a schopnostem. To se mu vždy daří a prináší mu to také jistý respekt a úctu místních obyvatel. Díky své arogantní povaze v něm ale málo kdo vidí člověka se silným srdcem a smyslem pro morálku.

Seriál natáčí pro Českou televizi společnost Bionaut a vzniká v koprodukci se slovenskou RTVS. Námět je podle britského originálu Doc Martin.

Všechny díly je možné sledovat online v iVysílání české televize na adrese http://www.ceskatelevize.cz/porady/10789384002-doktor-martin/dily/

Seznam epizod:
1,2 - Pražák a vyhazov
3 - Na vodě
4 - Beskydské šelmy
5 - Zlomená srdce
6 - Hemofóbie
7 - Zkraty
8 - Výběrové řízení
9 - Pokrevní vztahy
10 - Aromaterapie
11 - Láska až na krev
12 - V lese

Podle csfd.cz má Doktor Martin hodnocení pouze 53%, což nedosahuje oblíbenosti původní předlohy, nicméně si své diváky určitě najde. Pokud jste v televizi nestihli některou z epizod, není problém se sledováním online.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku