filmy online

Hvězdy přátel po 14 letech opět pohromadě v novém Filmu

  • 27.01.2018

Na internetu se nově objevil trailer k filmu Přátelé. Opravdu se povedlo dát všechny známé hvězdy opět dohromady? Uvidíme nové díly a další příběhy s Monicou, Chandlerem, Rachel, Rossem, Phoebe a Joeyem? Všichni fanoušci velmi oblíbeného seriálu, který skončil v roce 2004 svou šestou sérií zajásají. Bohužel předčasně. Nový trailer není sestřih z chystaného filmu, ale pouze fanouškovský počin, kde jsou pouze spojené záběry z filmů a seriálů, kde se jednotliví herci objevili, ale které nemají s původním seriálem nic společného.

Stardance 2016

  • 04.10.2016

Už tuto sobotu, 8.10.2016 začíná v České televizi osmá řada populární soutěže Stardance 2016. Čeká nás deset večerů s deseti tanečními páry. Letos je to také právě deset let co Stardance odstartovala v české republice. Stejne jako v předchozích ročnících bude každý pár tvořit jedna známá osobnost spolu s tanečním profesionálem. Novinkou bude večer věnovaný scénickému tanci a benefiční vydání pro Centrum Paraple. Sestava moderátorů zustává beze změn. Večery nás provedou Marek Eben a Tereza Kostková.

Tvoje tvář má známý hlas druhá řada

  • 07.05.2016

První řada je v plném proudu, ale vzhledem k celkové popularitě už TV Nova připravuje druhou řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se dočkají pokračování pořadu, který v současnosti láme rekordy v celkové sledovanosti. Celý tým stojící za tímto pořadem odvádí pefektní práci a právě kladná odezva od diváků a fanoušků je největší odměnou. Pořad láká každý týden k obrazovkám více a více diváků. Stejně tak online sledovanost je velmi vysoká.

Tvoje tvář má známý hlas nové díly ustoupí MS v hokeji

  • 07.05.2016

Nové díly populárního pořadu Tvoje tvář má známý hlas ustoupí vysílání právě probíhajícího Mistovství světa v hokeji 2015, které se letos koná v Moskvě. Pokud chcete sledovat zápasy, nemusíte pořad sledovat v repríze nebo se zpoždením online. V následujících dvou sobotách budou vysílány jako náhradní program oba dva díly filmu Deník princezny. 7. epizoda pořadu bude odvysílána až 14. května. TV Nova věří že všichni hokejoví fanoušci tuto změnu uvítají.

Tvoje tvář má známý hlas online

  • 24.04.2016

Tvoje tvář má známý hlas je nový zábavný pořad TV Nova. Tato show vznikla původně v Holandsku a vychází z původního pořadu SoundMix Show. Základní princip je velmi jednoduchý. Známá celebrita se nechá namaskovat jako jiná známá osobnost a poté se snaží odzpívat jeden hit a přitom se co nejvíce podobat originálu. Vítěze určuje porota a výhry se věnují vždy na charitu. Soutěž se vysílala už ve 42 zemích.

Stahování zdarma z xshare.cz

  • 25.03.2016

Stahování zdarma ze serveru xshare změní svou podobu. Dříve server používal na pokrytí svých nákladů rozesílání obchodních sdělení, které ale velké části uživatelů vadili a často byly také nahlašovány jako spam u různých poskytovatelů emailových služeb. Z tohoto důvodu byly také tyto emaily následně označovány jako spam a celý tento systém přestal fungovat. Proto také došlo k pozastavení projektu jak už jsme psali ve starší zprávě o xshare stahování.

Netflix konečně v ČR

  • 06.01.2016

Netflix splnil avízované rozšíření do dalších zemí a dnes zpřístupnil své služby i v Česku. Tato nejznámější služba pro streamování filmů a seriálů je velmi oblíbená pro jednoduchost použití i nabídku obsahu. Po založení účtu nyní nabízí měsíc sledování zdarma. Pro další sledování je možné si vybrat ze tří placených tarifů, nejlevnější se kterým je možné sledovat videa na jednom zařízení bez vysokého rozlišení stojí 7.99 eur (zhruba 220 Kč).

Doktor Martin online

  • 27.10.2015

Nový seriál České televize Doktor Martin popisuje příhody lékaře Martina Elingera (hraje Miroslav Donutil), který vymění práci špičkového chirurga na specializovaném pracovišti v Praze za praxi obvodního doktora v malé vesničce v podhorském městečku v Beskydech. Arogantní doktor sice zvládá svou profesi na výbornou a snadno si poradí i s těmí nejsložitějšími případy. V běžné komunikaci s lidmi z venkova ale často naráží na vesnickou mentalitu které nerozumí a tím si komplikuje soužití s místními obyvateli.

Stardance 2015 online

  • 25.10.2015

Na obrazovkách České televize můžete opět vídat tančící páry v populární soutěži Stardance. Tentokrát se jedná už o sedmou řadu této soutěže. Moderátory jsou stejně jako v minulé sérii Marek Eben a Tereza kostková.

V této řadě se představí deset známých osobností, kteří s deseti profesionálnímí tanečníky vytvoří soutěžní dvojice. Páry se utkají v nových tematických večerech, tancích a společných choreografiích. V rámci jednoho z dílů proběhne také sbírka na pomoc hendikepovaným.

Filmy a hudba zdarma od alza.cz

  • 12.10.2015

Eshop alza.cz nyní přichází ze zcela novou službou, díky které můžete získat přes 1500 filmů a dva miliony skladeb zdarma. Filmy i hudba jsou bez reklam. Filmy je možné sledovat online bez nutnosti stahování. Hudbu je možné stáhnout a můžete si užít neomezený poslech, jak na počítači, tak také v mobilu a tabletu. Zní to skvěle, v čem je teda háček?

Stránky