Hra o trůny 6 řada láme online rekordy

  • 27.04.2016

Hned po startu šesté řady oblíbeného seriálu Hra o trůny se 6 řada stala hitem online stahování. Již několik let patří tento seriál společnosti HBO mezi nejvíce stahovaný seriál na světě. Enormní zájem je také na oficiálních kanálech. Společnost HBO se snaží proti stahování z neoficiálních zdrojů bojovat, nicméně vymýtit všechny pirátské zdroje je téměř nemožné. V minulosti se dokonce pirátům podařilo zveřejnit online díly ještě před oficiální premiérou. V reakci na tento incident si televize nové epizody lépe hlídá. Seriál už nedostávají novináři s předstihem a vysílací doby premiér v jednotlivých regionech se sjednotily.

Hned po premiéře prvního dílu si ze sítě bittorent stáhnulo tuto epizodu více než milión uživatelů. Z dlouhodobých statistik vedou hlavně kvalitní HD kopie 1080p. Nízké rozlišení 480p se zdá být na ústupu.

První díl šesté řady Hry o trůny je k dispozici zdarma online na webu HBO GO. Pro přehrání navštivte portál HBO: http://www.hbogo.cz/content/game-of-thrones-vi.-1-the-red-woman-1933954142

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku