Playtvák - nový český videoportál

  • 20.08.2015

Znáte nedávno spuštěný videoportál Playtvak.cz? Nový projekt startoval začátkem tohoto léta a je jasné že o této internetové televizi ještě uslyšíme. Hlavními tématy Playtváku jsou zábava, vzdělávání a videoblogy známých youtuberů. Nesmí chybět populární videa o vaření, sitkomy, nebo videonávody.

Nejsledovanějšími hity za prozatimní krátkou dobu provozu se staly videa takzvaného Fameteamu, módní videoblog Hairparáda a pořad Michala Suchánka a Richarda Genzera - "Co by bylo, kdyby ....". Chcete vědět jak by se žilo kdyby neexistovala voda? Nebo kdyby nebylo sklo? Určitě se na nějaký díl ze série podívejte.

Poměrně nadějně začal prvním dílem také pořad "Největší omyly vědy a techniky", dílem o Lobotomii. Pokud Vás zajímá čím vědci ve své době ohromili svět a mnohdy dostali za své činy i různá ocenění, ale byly to ve skutečnosti fatální omyly, určitě pořad sledujte.

Nahrávat vlastní videa na Playtvak bohužel není možné, ale na to jak stahovat z playtvak.cz se podíváme v některém z dalších článků.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku