Stahování zdarma z xshare.cz

  • 25.03.2016

Stahování zdarma ze serveru xshare změní svou podobu. Dříve server používal na pokrytí svých nákladů rozesílání obchodních sdělení, které ale velké části uživatelů vadili a často byly také nahlašovány jako spam u různých poskytovatelů emailových služeb. Z tohoto důvodu byly také tyto emaily následně označovány jako spam a celý tento systém přestal fungovat. Proto také došlo k pozastavení projektu jak už jsme psali ve starší zprávě o xshare stahování.

Server nyní vymyslel řešení. V současné době je možné stále stahovat zdarma a bez omezení přímo z webu. Nejsou ani zasílány další obchodní sdělení. Je připravována aplikace xShare.cz pro Windows, která po vydání umožní stahování zdarma neomezenou rychlostí. Přímo v této aplikaci budou potom zobrazovány banerové reklamy. Tento nový způsob by měl pokrýt náklady potřebné na provoz serverů. Bohužel po vydání tohoto download manažera zřejmě nebude dále možné stahovat přímo pomocí internetového prohlížeče.

Jestli se nová aplikace uchytí uvidíme velmi brzo. Je trochu škoda že podle zatim dostupných informací bude podporován pouze operační systém Windows. Uživatelé ostatních systému nebudou mít alespoň prozatím možnost server využívat.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku