Filmy a hudba zdarma od alza.cz

  • 12.10.2015

Eshop alza.cz nyní přichází ze zcela novou službou, díky které můžete získat přes 1500 filmů a dva miliony skladeb zdarma. Filmy i hudba jsou bez reklam. Filmy je možné sledovat online bez nutnosti stahování. Hudbu je možné stáhnout a můžete si užít neomezený poslech, jak na počítači, tak také v mobilu a tabletu. Zní to skvěle, v čem je teda háček?

Aby jste mohli sledovat filmy a stahovat hudbu, musíte se zapojit do nového programu Alza Premium. V rámci tohoto programu získáváte dopravu zdarma pro své objednávky a pokud se rozhodnete vyzvednout si zboží na některé z poboček, budete přednostně odbaveni. Získáváte také prodloužení možnosti vrátit zakoupené zboží a to ze standartní doby 14 dní, kterou garantuje zákon, až na 30 dní, během kterých můžete vrátit zboží bez udání důvodu. Inspiraci k programu Alza.cz získala zřejmě od Amazonu, který postkytuje podobné prémiové služby pod názvem Amazon Prime.

Premium členství není ale zdarma. Roční účast v tomto programu stojí 2 490 korun. Nyní je možné se zapojit a získat první zkušební měsíc zdarma (pro ověření je nutné zadat svou kreditní kartu). Objednání prémiového programu je možné na adrese:

https://www.alza.cz/alzapremium

Pokud tedy nakupujete na Alza.cz často a chtěli by jste dopravu zdarma, nevadí vám omezení pro offline režim poslechu (pouze 30 skladeb offline), určitě Alza Premium vyzkoušejte. Pozor na automatické prodlužování služby, pokud premium zrušíte až v průběhu předplacené doby, placené členství doběhne až do konce. Alza peníze vracet nebude.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Chci si stáhnout hudbu

Hudbu do mobilu

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku