xshare.cz - neomezené stahování zdarma

  • 07.10.2015

Xshare je nový server na českém internetu, který nabízí úložiště pro filmy, hudbu a jiné soubory. Vzhledem k tomu že se jedná o začínající server, který se bude chtít prosadit v zavedé konkurenci, přichází nyní xshare s neomezeným stahováním zdarma.

Jak to funguje v praxi? Bez registrace můžete stahovat pouze jeden soubor maximální rychlostí 512 kB/s. To v dnešní době není nijak moc. Opravdovou rychlost ale můžete vyzkoušet poté co se zaregistrujete. Registrace je zcela zdarma, je nutné pouze zadat Váš email. Protože se nejedná o zcela zavedenou společnost (důvěryhodnost nedodá ani to, že má oficiální sidlo v Hong Kongu), doporučujeme použít jiný než Váš hlavní email. Je možné že vytvořená databáze bude časem prodána třetí straně, která může začít zasílat marketingová sdělení. Po registraci Vám bude ještě nabídnuto možnost pozvat své přátele zadáním hesla k emailu. Toto v zádném případě nedělejte. Nikdy nezadávejte svoje heslo nikam jinam než do přihlašovacího formuláře vašeho emailového software.

Po ověření emailu a přihlášení už je možné stahovat neomezenou rychlostí několik souborů současně. Pokud by jsme měli xshare něco vytknout byla by to relevance vyhledávání, na které by se dalo určitě zapracovat. Například po zadání "big bang theory" do vyhledávácího pole dostanete určitě jiné výsledky než by jste čekali.

Uvidíme jak dlouho nechá xshare neomezené stahování zdarma. Dá se předpokládat, že po získání dostatečného počtu uživatelů budou zavedeny placené účty, do té doby ale můžeme stahovat bez omezení.

Aktualizováno

Vypadá to že podnikatelský záměr zakladatelům xshare zcela nevyšel. Server je momentálně dlouhodobě nedostupný. Jestli bude projekt opět zprovozněn není jasné, spíše to ale vypadá na definitivní konec.

Aktualizováno po druhé

Server xshare je opět online. Pro zálohu důležitých dat není moc důvěryhodný, nicméně pokud potřebujete někomu poslat větší balík dat, je možné opět využívat neomezené stahování.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Opravdu funguje. Rychlost je neomezena, doufam ze to dlouho vydrzi.

je to paradni program ale jen mi najeli windous10 tak nefunguje

k,dffjfjfkfkf

Miluji dobrou hudbu

Chci poslouchat Dobrou hudbu

Pleas o dobry film

Sídlo Hong-Kokng, tak to by snad se ho ta neměla EU legislativa dotknout,co? Co položila Ulož.to a možná položí i ty ostatní úložiště co jsou tady v ČR. Které mají jak servery, tak sídla tady. Pokud mají i servery také mimo EU. Akorát se mi tam nějak nedaří přihlásit.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku