Stahuj zdarma na fastshare

  • 06.03.2019

Nová česká konkurence pro uložto se stává čím dál populárnější. Server Fastshare.cz nabízí poměrně rychlé a bezproblémové stahování zdarma, ale také rozumné ceny pro placené účty, stejně tak několik vychytávek které uživatelům stahování zjednoduší. Pokud chcete stahovat filmy do mobilu nebo hudbu do mobilu, můžete to snadno dělat přímo z oficiální Fastshare android aplikace.

Pojďme se podívat na důvody proč Fastshare vyzkoušet. Podle informací v hledání jsou už dostupné miliony souborů ke stažení. Pokud potřebujete zálohovat vlastní data, určitě Vás potěší neomezený prostor pro upload (i když zcela neomezený prostor to asi nebude), tak také maximální velikost jednoho stahovaného souboru, která je 30GB, což je opravdu dostatečné pro většinu činností. Nevíte na jaký film se podívat? Může se hodit sekce Právě se stahuje, ve které najdete náhodný přehled toho co stahují v daný moment ostatní uživatelé.

fastshare stahovani zdarma

Poměrně nenápadný odkaz patičce, ale přesto velmi užitečná funkce je Linkchecker, za pomoci které můžete jednoduše zjistit zda vaše odkazy na soubory jsou všechny aktivní, v případě že najdete odkazy někde na internetu, může linkchecker pomoci předejít situaci kdy stahujete větší počet částí velkého souboru a některý z posledních chybí.

Fastshare nabizí také aplikaci do PC, ale je je možné je nainstalovat pouze na Windows, takže v tomto případě doporučujeme použít raději nejakou z univerzálních aplikací na stahování, např. populární jDownloader.

Komu nebude stačit rychlost a dostupné funkce pro stahování zdarma, může využít placené učty dostupné za rozumné ceny. Zakoupený kredit má neomezenou platnost, takže i pokud stahujete jenom občas, nemusíte se bát že o zakoupené GB přijdete. Jako zpusob platby doporučujeme využit bankovní převod nebo platbu kartou za které dostanete téměř dvojnásobný počet dat, než v případě SMS platby. Za 100 korun poslaných bankovním převodem dostanete kredit na 50GB, zatímco u SMS za 99 korun, je to jenom 25GB.
fastshare kredit

Pokud chcete kredit na stahování fastshare věnovat někomu jako dárek, je možné využít dárkové kupony.

Fastshare právě se stahuje

Nevíte na jaký film se podívat? Může se hodit sekce Právě se stahuje, ve které najdete náhodný přehled toho co stahují v daný moment ostatní uživatelé. Stejně také jako tip například na zajímavý film můžou být nejhledanější výrazy v dané období.

Fastshare stahování

Postup stahování už nemůže být jednodušší. Do vyhledávácího pole zadáte název souboru který chcete stáhnout. Pro populární výrazy bude počet nalezených souborů poměrně dlouhý, takže se velmi hodí dostupné filtry Audio/Video/Archivy/Obrázky.
fastshare jak stahovat

Nyní stačí kliknout na daný soubor. Pro stahování zdarma bez registrace stačí kliknout na tlačitko Pomalé stažení.

fastshare stazeni souboru

Pokud jste si vytvořili účet je možné si vyhledaný soubor uložit k oblíbeným a stáhnout později. V případě že máte na účtu kredit, je možné stahovat neomezenou rychlostí. Příjemnou drobností je informace v korunách, na kolik vás stažení daného souboru vyjde.

Závěrem

Fastshare je určitě zajímavý server jak pro ukládání a zálohu vlastních souborů, tak jako zajímavý zdroj a obsáhlá databáze souborů ke stažení. Stahování zdarma je dostupné bez větších komplikací pro uživatele a s relativně dobrou rychlostí. Pro uživatelé kteří stahují častěji, nebo větši objemy souborů, je dostupných několik možností dobití kreditu za zajímavé částky. Výhodami stahováni suborů s kreditem je neomezená rychlost, podpora stahováni více souborů současně, streamování přímo ze serveru (např. filmy nemusíte stahovat, ale dají se zrovna pustit) a také navazování přerušeného stahování (v případě že v průběhu stahování dojde k problému s připojením nebo musíte vypnout PC). Desktopová aplikace, linkchecker, aplikace pro mobilní telefon, podpora stahování pro NAS Synology jsou další funkce které mohou stahování usnadnit. Zejména aplikace do mobilu se bude hodit pro stahování hudby a filmů na mobil.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Dobrý den.Ctěl bych stahovat. Děkuji.

chci stahovat pomalu

Dobré filmy

sthahovat pomalu

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku