Jak nenaletět - zvýšení místa na Dropboxu zdarma

  • 05.02.2015

Dropbox umožnuje uložit až 2GB souborů zcela zdarma. Pro mnoho uživatelů se ale tento prostor stává velmi rychle nedostačujícím. Určité navýšení místa nabízí samotný dropbox. Pokud se podíváte do nastavení účtů, zpravidla je Vám nabídnuto rozšíření prostoru výměnou za nasdílení na sociálních sítích, kompletní vyplnění profilu, nebo pozvání přátel. Takto získaný prostor ale také nemusí vydržet věčně.

Na několika internetových fórech můžete narazit na nabídky uživatelů, kteří Vám zdarma nebo výměnou za malý poplatek navýší prostor o několik stovek megabajtů, případě GB. Pokud na takový inzerát odpovíte, zpravidla dostanete odpověď že musíte zaslat své heslo pro aktivaci této služby. V tomto případě doporučujeme velkou ostražitost a v zájmu bezpečnosti nikomu neposílat své heslo. To ani v případě že se jedná o nový účet ve kterém ještě nemáte žádná citlivá data. I takovýto účet máte spárovaný se svým emailem a je bezpečnější nikdy nikomu heslo neposílat. Nemůžete si být jistí, jestli se nejedná jenom o šikovný postup jak uživatele připravit o jeho účet.

Pokud není výchozí prostor zdarma, ani po splnění úkolů daných dropboxem dostačující, doporučujeme buď zakoupit Dropbox Pro účet za €9.99 měsíčně. Nebo se poohlédnout po jiném způsobu jak zálohovat své soubory.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku