online

Jak se podívám na Facebook někoho kdo mě zablokoval

  • 08.05.2016

Zablokoval vás někdo na Facebooku a jeho profil je teď nedostupný? Jak se podívat na jeho profil? Jako nejjednodušší řešení můžete použít anonymní režim prohlížeče, ve kterém se můžete podívat na Facebook profil kdo Vás zablokoval. Hodně záleží na samotném nastavení daného profilu a množství informací, které jsou nasdílené pro veřejný přístup. Anonymní režim můžete použít v prohlížečích Google Chrome nebo Firefox. V chrome stačí použít klávesovou zkratku Ctrl + Shift + N, popř. vybrat tuto možnost z menu.

Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na Facebooku

  • 25.10.2015

Otázky které dlouhodobě zajímají mnohé uživatele Facebooku. Jak zjistím kdo si prohlížel na Facebooku můj profil. Jak zjistím kdo se nejčastěji dívá na mé fotky. Pokud si podobné výrazy zkusíte na facebooku vyhledat, určitě narazíte na několik stránek a aplikací, které slibují, že to umí zjistit. Bohužel opak je pravdou.

The Pirate Bay je znovu online

  • 01.02.2015

The Pirate Bay povstal z popela a je opět online. Původní logo nahradil právě znak Fénixe, který má symbolizovat toto znovu zrození. Provozovatelé splnili termín daný odpočítáváním na webu a nyní, více než dva měsíce po zásahu proti službě je na původní švédské doméně opět plnohodnotný systém. Vypadá to že nedošlo k žádné ztrátě dat. Poslední přidané torrenty z doby před zásahem policie jsou z 9. prosince loňského roku. Nyní jsou postupně doplňovány novinky které se objevily v době kdy byl server mimo provoz.