Jak stahovat více souborů z uložto zdarma

  • 25.02.2015

V případě že často stahujete z uložto zdarma, nebo jenom zrovna nemáte dostatek kreditu na placeném účtu, bude Vás následující návod zajímat. Běžně se stává že bývají větší soubory rozděleny na několik částí. Jak je ale stáhnout efektivně a rychle bez nutnosti placeného účtu?

Pokud už stahujete jeden soubor a snažíte se souběžně přidat druhý, nejspíš uvidíte hlášku o již probíhajícím stahování a nutnosti počkat.

uložto limit

Tato kontrola zde funguje na principu takzvaných session. Co to pro nás znamená? Pokud už stahujeme a chceme přidat dalši soubor, stačí otevřít jiný prohlížeč a můžeme stahovat dva soubory současně. Například, pokud stahuju jeden soubor v prohlížeči Google Chrome, otevřu Firefox, vložím odkaz a soubor půjde stáhnout nezávisle na už probíhajícím stahování v Chrome. Dokonce není ani potřeba jiný prohlížeč, stejný princip bude fungovat i v tzv. "anonymním režimu", takže pro Chrome stačí jenom stisknout Ctrl+Shift+N pro otevření nového anonymního okna a opět jde stahovat další soubor.

Ještě rychlejší způsob

Nejvíce pohodlným způsobem je ale zřejmě použití některého z download managerů. V tomto případě populární jDownloader. V jDownloaderu stačí jenom vložit linky a zvolit kolik souborů současně chcete stahovat. Není tedy problém stahovat zdarma soubory velmi rychle.

uložto zdarma více souborů

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Komentáře

Stahovat pisnicky

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku