Netflix konečně v ČR

  • 06.01.2016

Netflix splnil avízované rozšíření do dalších zemí a dnes zpřístupnil své služby i v Česku. Tato nejznámější služba pro streamování filmů a seriálů je velmi oblíbená pro jednoduchost použití i nabídku obsahu. Po založení účtu nyní nabízí měsíc sledování zdarma. Pro další sledování je možné si vybrat ze tří placených tarifů, nejlevnější se kterým je možné sledovat videa na jednom zařízení bez vysokého rozlišení stojí 7.99 eur (zhruba 220 Kč).

netflix ceny

S nejvyšším programem PREMIUM za 11.99 eur můžete sledovat i HD a Ultra HD videa a to až na čtyřech zařízeních současně.

Čeština v Netflixu

Netflix zatím neobsahuje českou lokalizaci. Český dabing u obsahu chybí, bohužel zde zatím nejsou ani české titulky. To může být pro velký počet uživatelů nevýhoda (anglické titulky a většinou i německé jsou obsaženy). Na tiskové konferenci bylo přislíbeno že nové regiony do kterých se služba rozšířila dostanou časem také vlastní lokalizace.

Pokud vám tedy angličtina nevadí, neváhejte službu otestovat. Během měsíce zdarma máte možnost si všecho důkladně vyzkoušet. V opačném případě musíte počkat minimálně do doby než budou dostupné české titulky.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku