Živé přenosy online

  • 20.09.2015

Nevíte kde sledovat sportovní přenosy online? Zkuste Eurosport Player. Tato aplikace nabízí jak živé sledování, ale také speciální souběžné přenosy. Například v průběhu grandslamových turnajů si lze libovoně přepínat mezi jednotlivými kurty. Je tedy možné sledovat i přenosy které se na televizním Eurosportu vůbec neobjeví. Součástí služby je také televizní program a statistiky, včetně závěrečných skóre všech utkání. U důležitých akcí bývá k dispozici i záznam.

Výhodou přeplatného je sledování živých přenosů na počítači, na telefonu (android nebo iphone), ale také přes speciální aplikaci přímo na televizích Samsung. Jedno předplatné umožnuje sledování na všech typech zařízení. S jedním účtem můžete být ale přihlášeni ve stejný čas pouze z jednoho místa.

Služba sice není zdarma, ale předplatné stojí jenom 4.99 Eur mesíčně, popřípadě pokud chcete ušetřit téměř 20 Eur, mužete zvolit roční předplatné za 39.99. Drobnou komplikací můžou být podporované způsoby platby. Živé přenosy není možné zaplatit bankovním převodem, musíte mít tedy platební kartu s možností platit online, nebo použít PayPal.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku