Cenzurovaných padesát odstínů šedi v HD je hitem torrentů

  • 01.03.2015

Několik kopií populárního filmu Padesát odstínů šedi koluje po internetu prakticky hned od jeho premiéry 12. února. Jedná se ale o takzvané CAM verze, nahrávané malými kamerami přímo v kinech. Jejich kvalita je tedy velmi nízká. Obraz je zrnitý, třesoucí se, zvuk obsahuje i hluk z kina. Užít si sledování takového filmu je praktický nemožné. Nyní je začala šírit verze s označením HD.

Obrazová kvalita této HD kopie je opravdu velmi dobrá. Obsahuje sice vložené čínské titulky, které ale nepředstavují až takový problém problém. Vložené titulky se dají ignorovat nebo překrýt titulky v dalším jazyce. Jiný, mnohem větší problém je dán původem této kopie. Protože uniklá verze je z čínské distribuce, která prošla cenzurou, je film zkrácen o všechny erotické scény. Padesát odstínů šedi se stalo hitem hlavně díky erotice a popisu BDSM praktik, proto je tato verze také v podstatě bezcenná.

padesat odstinu sedi HD verze

Podle filmového ratingu MPAA je tato kopie označena kategoríí PG-13 (nahota ve snímku nesmí být sexuálního charakteru, rodičům se doporučuje doprovázet na film děti mladší 13 let). Do stejné kategorie byly zařazeny filmy Transformers, Simpsnovi ve filmu nebo Piráti z karibiku.

Pokud jste tedy chtěli sledovat už i tak špatně hodnocený film, hlavně z kvůli erotickým scénám, čínské HD kopii se zdaleka vyhněte. Buď počkejte na oficiální vydání, nebo zajděte do kina.

Klikni na "To se mi líbí" a žádná novinka ti neunikne

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Vyplňte prosím kontrolní otázku